
Кульки для пістолета, 6 мм, 40 кульок в пакетику Зелений
7 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- Готово до відправки
- Код: 1931
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | B&B |
| Країна виробник | Китай |
| Упаковка | Поліетиленовий пакет |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вікова група | Від 6 років |
| Висота | 6 мм |
| Висота упаковки | 10 мм |
| Довжина | 6 м |
| Довжина паковання | 50 мм |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Нове |
| Тип | Пістолет |
| Тип боєприпасів | Пластикові кулі |
| Колір | Зелений |
| Ширина | 6 см |
| Ширина упаковки | 50 мм |
- Ціна: 7 ₴


