
Автокрісло бустер JOY на зріст дитини 125-150 см Чорний
970 ₴
853,60 ₴
- Готово до відправки
Автокрісло бустер JOY зазвичай підходить для дітей від 5 років, зростом від 125 см.
Сидіння-бустер забезпечує правильне проходження штатної системи захисту — через плече та груди.
Бустер встановлюється на задньому сидінні автомобіля в напрямку руху за наявності 3-точкового ременя безпеки з діагональним ременем.
Чохол бустера знімається.
Кріплення бустера в автомобілі штатним ременем автомобіля.
| Основні | |
|---|---|
| Вікова група | Від 4 до 12 років |
| Спосіб установки | Обличчям вперед |
| Система кріплення | Штатний ремінь |
| Точки кріплення дитини | 3-х точкові ремені |
| Виробник | JOY |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Чорний |
| Бустер | Так |
| Знімний чохол м'якої частини | сидіння |
| Наявність підлокітників | Так |
| Стан | Новий |
| Групи автокрісел | III (від 22 до 36 кг) |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 36 см |
| Ширина | 44 см |
| Висота | 22 см |
| Вага | 1 кг |
- Ціна: 853,60 ₴




